X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót

Dodaj swoją opinę o towarzystwie: COMPENSA

Odpowiedź do komentarza:

compensa
Już trzy miesiące czekam na odszkodowanie od Compensy, ponieważ ich klient wjechał mi w bok. Pomijam śmieszną wycenę, gdzie dla nich felga od audi s-line jest pozycją niekatalogową i wycenili ją na 261zł. Likwidator Jakub Gubała od ponad dwóch miesięcy mnie zwodził, że nie może wypłacić odszkodowania, bo nie dostał zwrotki z Poczty od sprawcy. To ja się pytam: ile idzie zwrotka do Compensy w Warszawie?? Również mam do czynienia w pracy ze zwrotkami i trwa to max miesiąc! To kiedy oni wysyłają pismo do sprawcy?? Po dwóch miesiącach gdy poszkodowany się upomina? Pomijam fakt, że dodzwonić się do niego to jak do papieża. Dzwonisz rano, a on przeprasza, że nie może rozmawiać i prosi o tel za pół godziny - następnie odwiesza słuchawkę i trzy godziny nie da się dodzwonić. W końcu w piątek obiecał, że jego przełożony podejmie decyzję w sprawie wypłaty i max w pn będą pieniądze. Wtorek - nie ma. Dzwonię. Dowiaduję się, że już nie pracuje, na szczęście. Ale niestety moją sprawę prowadzi nie lepszy Konrad Godziszewski, który we wtorek poinformował mnie, że musi dać moją sprawę swojemu przełożonemu. To w piątek tam nie trafiła?????? Ci ludzie są śmieszni, niekompetentni i nigdy nikomu nie polecę Compensy!! Żeby takich śmiesznych pieniędzy nie mogli wypłacić w ciągu 3 miesięcy z powodu braku zwrotki z Poczty?? Może lepiej powinni organizować sobie czas i wcześniej wysyłać pisma, bo jakoś ja dostaję zwrotkę po max 3 tyg!!!
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.